Dopĺňajte hotelovú kozmetiku pre svojich hostí aj počas leta

hotelova kozmetika

Dopĺňajte hotelovú kozmetiku pre svojich hostí aj počas leta

Letná sezóna je v plnom prúde, a to znamená aj väčší počet návštevníkov v hoteloch. Mnohokrát práve počas tohto obdobia je problém si na poslednú chvíľu zarezervovať víkendový pobyt v hoteli. To znamená väčší počet použitej hotelovej kozmetiky, ktorá by v hoteloch nemala nikdy chýbať. Dopĺňajte zásoby hotelovej kozmetiky aj počas leta a buďte vždy pripravení na svojich hostí.

Kvalitná hotelová kozmetika

Výhodou hotelovej kozmetiky je najmä to, že keď príde napríklad váš hosť na víkendový pobyt, nemusí si so sebou ťahať žiadne šampóny, krémy, sprchové gély, dokonca ani zubné pasty a kefky či toaletný papier. To všetko by ste vo vašej hotelovej izbe mali mať. Zväčša však ide o malé balenie kozmetiky, ktorá má skvelé zloženie, nádhernú vôňu, ba čo viac, je pre vášho hosťa úplne zadarmo.

hotelova kozmetika

Hotelová kozmetika ANYAH

Hotelová kozmetika ANYAH patrí medzi certifikovanú a udržateľnú hotelovú kozmetiku. Pod touto značkou nájdete kvalitnú hotelovú kozmetiku, ktorá nielenže príjemne a sviežo vonia, ale je vyrobená bez akýchkoľvek škodlivín. Hotelová kozmetika ANYAH je bez parabénov, silikónov, ale aj formaldehydu. Či si vyberiete šampón, telové mlieko alebo mydlo, vždy pôjde o kozmetiku, ktorá má vynikajúce zloženie. Kozmetika ANYAH je zložená z rastlinných extraktov, bambuckého a makadamového masla či jojobových olejov. Táto kozmetika je navyše vhodná aj pre vegánov.

Hotelová kozmetika PRIJA

Hotelová kozmetika PRIJA naopak ponúka luxusnú a regeneračnú radu zloženú výlučne z prírodných ingrediencií. Nech už siahnete po ktoromkoľvek produkte, všetky bude mať úžasné hydratačné a aromaterapeutické účinky. V zložení nájdete makadamový olej či ženšen, ktorý organizmus revitalizuje. Navyše v zložení nenájdete žiadne parabény, silikóny či ropné deriváty. PRIJA je značka, ktorá je na trhu už od roku 1998 a väčšinou ponúka hotelovú kozmetiku s unisex vôňou s nádychom po citrusoch. Rovnako ako kozmetika ANYAH, aj táto je šetrná k životnému prostrediu, klinicky testovaná a vhodná pre vegánov.

Hotelová kozmetika GENEVA GUILD

Hotelová kozmetika GENEVA GUILD je určená skôr pre tých náročných zákazníkov. Ide o kozmetiku, ktorá má vynikajúce zloženie a príjemnú vôňu po čerstvo vypranej bielizni. Či už siahnete po mydle, šampóne, telovom produkte alebo produkte na vlasy, vždy získate kvalitnú kozmetiku, ktorá obsahuje rastlinné zložky ako aloe vera či zelený aníz. Práve tieto zložky pôsobia na uvoľnenie a prečistenie tela. Vaši hostia ju používať dennodenne, pretože kozmetika nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Hotelová kozmetika GENEVA GUILD navyše slúži na relaxáciu, omladenie a oživenie pokožky.

Nakúpte hotelovú kozmetiku na ROIN

Širokú ponuku hotelovej kozmetiky nájdete aj na e-shope ROIN. Vybrať si môžete nielen túto hotelovú kozmetiku, ale rôzne iné. V ponuke nájdete hotelovú kozmetiku aj týchto značiek:

  • Argan Spa
  • Aqua Line
  • Aqua Sense
  • Cascade
  • Elegance
  • MINERAL Sea of Spa
  • NATURE Sea of Spa
  • BOUTIQUE Sea of Spa

Nesmieme zabudnúť ani na tých najmenších hostí, pre ktorých je určená hotelová kozmetika My Forest Friends inšpirovaná lesnými zvieratkami. Práve táto kozmetika má príjemnú vôňu, ale taktiež aj jemnú penivosť, vďaka čomu môžete malým deťom vytvoriť nezabudnuteľný zážitok z kúpania. Neváhajte a vytvorte si zásoby kvalitnej hotelovej kozmetiky. Zakúpte hotelovú kozmetiku pre váš hotel na Roin.sk