O nás

O nás

Sme spoločnosť ROIN s. r. o. zaoberajúca sa zabezpečovaním produktov a prostriedkov profesionálnej hygieny. Na trhu pôsobíme už od roku 2002 a za ten čas sa našimi vernými zákazníkmi stali upratovacie spoločnosti, hotely, priemyselné podniky, ale aj reštaurácie, či školy. Produkty, ktoré ponúkame sú však dostupné aj malým firmám a bežným spotrebiteľom.

K našim zákazníkom pristupujeme individuálne s cieľom vyhovieť všetkým požiadavkám a potrebám. Spoločne hľadáme to najlepšie riešenie a aj vďaka tomu sme sa stali členom medzinárodných spoločností ako je IGEFA, INPACS Global Supply Solution či Garantovaným dodávateľom Zväzu hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky.

Náš cieľ

Naším hlavným cieľom je zadovážiť profesionálnu hygienu v najlepšej kvalite, cene a v najlepšom čase. Preto u nás nájdete široké portfólio produktov od čistiacich prostriedkov, cez hotelovú kozmetiku, doplnky a hotelové vybavenie, až po ochranné a upratovacie pomôcky a taktiež aj produkty týkajúce sa stolovania.

Medzi naše 3 hlavné ciele patrí:

Ako odborník na globálnu distribučnú sieť a dodávateľské riešenia máme vplyv na globálny rozvoj rôznymi spôsobmi.

V rámci našej sféry vplyvu sa snažíme znižovať negatívne účinky našich obchodných aktivít na ľudí a životné prostredie a rovnako posilňovať pozitívne účinky.

Naša sféra vplyvu nezahŕňa len naše vlastné organizácie. Je to predovšetkým proces obstarávania a tvorby hodnôt našich zákazníkov, ako aj výber a rozvoj partnerstva našich dodávateľov.

Naša vízia

Udržateľnosť je neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej kultúry ako rodinného podniku. Sme zodpovední zamestnávatelia a myslíme aj na budúce generácie. Zavádzame najvyššie štandardy a inovácie pre udržateľné hodnotové reťazce od výroby až po likvidáciu. Pôsobíme ako multiplikátor udržateľného rozvoja v našom podnikaní a spoločnosti.

Náš záväzok

Riadime sa desiatimi zásadami globálnej dohody OSN o ochrane ľudských práv, spravodlivých pracovných štandardov, ochrane životného prostredia a boji proti korupcii. Zaviazali sme sa, že tieto zásady budú súčasťou našich stratégií, kultúry a každodennej činnosti a že budeme každoročne podávať správy o našom pokroku.

Naše akčné polia, kde sa angažujeme

Naša stratégia je rozdelená do 3 hlavných oblastí činnosti, a to:

Orientujeme sa na zákazníka, životné prostredie a bezpečnosť

Naším hlavným cieľom je ponúkať zákazníkom bezpečné a účinné prostriedky a produkty. Okrem zákazníkov myslíme aj na životné prostredie, a preto v našom portfóliu produktov nájdete aj ekologické alternatívy produktov, ktoré sú často z recyklovaného materiálu. Dôležitou súčasťou nášho podnikania je aj sieť dodávateľov a celý tím pracovníkov. Zabezpečenie zodpovednej prevádzky a zdravého pracoviska je preto na mieste. Kombináciou jednotlivých činností ponúkame široký sortiment produktov, ktoré priaznivo vplývajú na životné prostredie, stratégiu, firemnú kultúru.