O produktoch

TORK

je vedúcou nadnárodnou značkou v oblasti hygieny na pracoviskách. Cieľom značky Tork je vyvíjať inovatívne udržateľné hygienické riešenia, ktoré sú lepšie pre podnikanie aj životné prostredie a zároveň chce porozumieť výzvam, pred ktorými stoja jej zákazníci v kľúčových odvetviach, a poskytnúť riešenia, ktoré splnia ich špecifické potreby. Zameriava sa na štyri odvetvia – komerčné, HoReCa (hotely, reštaurácie, kuchyne), priemysel a zdravotníctvo. Aby ste predbehli konkurenciu, musíte myslieť o krok dopredu –  Tork je partnerom, ktorý vám v tom pomôže.

Kimberly-Clark Professional

ponúka vysoko kvalitné a inovatívne produkty pre priemysel, nemocnice, hotely, kancelárie a mnoho iných odvetví zamerané na zdravie a bezpečnosť. Ich obchodné značky Kleenex®, Scott®, WypAll®, Kimtech™ a KleenGuard™ sú známe svojou kvalitou a prispievajú k vytváraniu mimoriadne zdravých, bezpečných a produktívnych pracovísk. KCP navrhol ich produkty a dávkovače s cieľom optimalizovať spotrebu materiálu a znižovať množstvo odpadu. Udržateľnosť je kľúčovou súčasťou filozofie spoločnosti Kimberly-Clark Professional a je zapracovaná do všetkých aspektov ich podnikania – od konceptu produktov a výberu surovín až po inovácie v recyklácii a likvidácii, s cieľom zabezpečiť ľudskú skúsenosť. 

KRYSTAL

čistiace a umývacie prostriedky pre každodenné upratovanie značky KRYSTAL sú špeciálne vyvinuté k údržbe všetkých plôch v domácnosti a nenáročných prevádzkach. Pri vývoji produktov boli použité moderné suroviny, ktoré svojimi vlastnosťami sledujú nové trendy v upratovaní. Všetky výrobky spĺňajú prísne parametre výroby a distribúcie, preto môžu používať prestížne označenie Český výrobok.

CLEAMEN

kompletný systém pre vysoko účinné a efektívne upratovanie. Jedná sa o vysoko koncentrované produkty, kde je preferovaná účinnosť prostriedkov a ekonomika upratovania, vďaka nepatrným dávkam do umývacích roztokov. Výrobky sú určené pre upratovanie vo všetkých oblastiach priemyslu a služieb. Originálne obaly doplňuje široká škála príslušenstva a aplikačných pomôcok. Samozrejmosťou je dokonalé označenie na obaloch výrobkov a nevyhnutná certifikácia. Farebné rozlíšenie v oblasti upratovania pomáha k orientácii. I nevyškolení pracovníci dokážu jednoducho používať umývacie prostriedky, upratovacie a aplikačné pomôcky v rovnakých farbách pre danú oblasť. Napríklad všetko, čím sa upratujú toalety, je označené červenou farbou. Tým sa predchádza krížovej kontaminácii – prenesenie nečistôt do ostatných priestorov. Všetky výrobky spĺňajú prísne parametre výroby a distribúcie, preto môžu používať prestížne označenie Český výrobok.

SATINO

značka orientovaná na budúcnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu udržateľného hygienického papiera. Ponúka udržateľné a inovatívne riešenia, ktoré poskytujú dôveru v hygienu a denne prispievajú k blahobytu miliónov ľudí. Značka, ktorá mení toalety na odraz vášho podnikania. Satino výrobky nadchýnajú ľudí svojou funkčnosťou, pohodlím a šetrnosťou k životnému prostrediu. Vďaka nim sa cítime dobre a nanovo definujeme hygienu – exkluzívna, príťažlivá a moderná. Stojí za nimi odhodlaný tím skúsených odborníkov, ktorí svojím know-how a odbornými znalosťami podporujú expanziu vášho podnikania.

DIVERSEY

Cieľom spoločnosti Diversey je každodenná ochrana a starostlivosť o ľudí. Spoločnosť Diversey dodáva produkty, systémy a služby v oblasti upratovania, hygieny a údržby, ktoré efektívne integrujú chemické prostriedky, stroje a programy udržateľnosti. Víziou spoločnosti Diversey je zdravý a bezpečný svet, kde môžu ľudia spokojne žiť.

SPRINGAIR

spoločnosť bola založená v roku 1985 a dnes využíva špičkové technológie pri príprave svojich výrobkov: exkluzívne dizajnové vône a aróma difuzéry vytvorené v spolupráci s najlepšími parfumérmy sveta. Má vlastné laboratórne oddelenie výskumu a vývoja, ktoré neustále pracuje na vývoji vôní, navrhuje a vyvíja priekopnícke aromatické systémy, ktoré vyhovujú potrebám trhu.

FRE-PRO

výrobky FRE-PRO sú vyrábané spoločnosťou Fresh Products LLC v USA. Sú ekologické, bez výnimky spĺňajú VOC normy pre USA a Európu a sú vyrábané z recyklovateľných surovín podľa najmodernejších technológií. Produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, sú patentované, príjemné pre distribútora aj spotrebiteľa. Ich výhodou je však prijateľná cena a tiež nenáročnosť na prepravu a skladovanie.

GFL

spoločnosť GFL bola vždy odhodlaná vytvárať a vyvíjať výrobky osobnej starostlivosti prostredníctvom inovácií a najnovších technológií s vybranými receptúrami vyrobenými z najlepších prírodných a organických certifikovaných zložiek, ktoré spĺňajú požiadavky rôznych typov spotrebiteľov. Výrazná sila a kreatívny prístup spoločnosti GFL sú piliermi ich inovatívnych a udržateľných riešení s pozitívnym vplyvom na životné prostredie a ľudí. GFL je vyjadrením súčasného prechodu na obehové hospodárstvo a udržateľný rozvoj zameraný na ľudí, planétu, prosperitu, mier a partnerstvo.