Dosiahnite dokonalú sviežosť. Použite tieto vône na prevoňanie vašich priestorov

Dosiahnite dokonalú sviežosť. Použite tieto vône na prevoňanie vašich priestorov

Nepríjemný zápach v miestnosti môžete odstrániť viacerými spôsobmi, a to napríklad osviežovačmi alebo rôznymi arómami. Prvoradé je však nájsť príčinu nepríjemného zápachu a následne tento problém riešiť. Dosiahnite dokonalú sviežosť a prevoňajte svoje priestory tou správnou vôňou.

Prevoňanie priestorov

Všimli ste si niekedy, že každý priestor, domácnosť či budova má svoju špecifickú vôňu, ktorou je charakteristická? Nemocnice sú typické čistou až dezinfekčnou vôňou. V salónoch zas môžete cítiť predovšetkým kvetinovú vôňu. Naopak svieže, čisté až neutrálne vône sú vhodné do miestností a budov, v ktorých sa stretáva veľké množstvo ľudí. Tieto vône sú súčasťou aromaterapie, ale aj neuromarketingu, keďže vôňa dokáže ovplyvniť náladu, emócie a zmysly. Prevoňajte svoje priestory aj vy tou správnou vôňou. Toto je návod, ako na to.

Vône vhodné do hotelov a salónov

Vybrať vôňu do svojho hotela alebo salónu by ste mali podľa toho, v akom štýle je vaša prevádzka zriadená. Takáto vôňa v konečnom dôsledku môže navodiť vašim hosťom tú správnu emóciu či náladu. Dôležité je však vôňou eliminovať nepríjemný zápach. Pokiaľ teda hľadáte tú správnu vôňu do vášho hotela, salónu, kúpeľov, kde si ľudia môžu prísť oddýchnuť alebo do luxusného showroomu, v tom prípade odporúčame zvoliť elegantnú korenistú vôňu. Práve tá navodí pocit luxusu. Do hotelov a salónov sa tiež hodí vôňa čerstvých kvetín, vanilky a jazmínu. Vyskúšať môžete napríklad osviežovač vzduchu do aróma difuzéra EVOSCENT Adorable, ktorá kombinuje všetky tieto príjemné arómy.

To isté platí aj v prípade vône EVOSCENT Secret. Ide o sladkú korenistú vôňu, ktorá vznikla kombináciou lesných kvetov, santalového dreva a jarného vánku. Pokiaľ teda máte radšej sladšie vône vo vašom hoteli či salóne, potom ju pokojne môžete použiť na prevoňanie vašich priestorov.

Vône vhodné do nemocníc a nákupných centier

Nemocnice, lekárne a zdravotné strediská majú svoju špecifickú vôňu. Často ide o sviežu čistú vôňu, ktorá môže pripomínať vône dezinfekčných prostriedkov. Takéto svieže a čisté vône sa však používajú z toho dôvodu, že tieto priestory navštevuje mnoho ľudí. To isté platí aj pri výbere vône použitej v nákupných centrách alebo administratívnych budovách. Pokiaľ hľadáte sviežu a delikátnu vôňu s tónmi citrusov, odporúčame zvoliť osviežovač vzduchu do aróma difuzéra EVOSCENT Breeze. Táto vôňa prepája citrusové vône, exotické ovocie a vôňu mora. Okrem toho do svojej nemocnice, ambulancie, nákupného centra či administratívnej budovy môžete použiť tiež vôňu EVOSCENT Frozen Mojito, ktorá zanecháva príjemnú citrusovú arómu.

Vône na silnú elimináciu zápachu

Pri výskyte veľkého množstva ľudí môže vznikať v miestnosti nepríjemný zápach. Mnohé osviežovače dokážu zápach len prekryť, nie ho odstrániť. Najmä v posilňovniach, v školách, divadlách alebo kanceláriách dochádza často k chronickému problému so zápachom. V takomto prípade vám dokáže pomôcť osviežovač vzduchu do aróma difuzéra EVOSCENT Grapes. Ide o intenzívnu ovocnú vôňu gréckych bielych a červených hrozien, ktorá vám pohltí zápach a zanechá príjemnú sviežu vôňu.

Vytvorte príjemnú vôňu v hoteli, salóne či v kanceláriách vďaka ROIN

Vytvoriť príjemnú vôňu vo svojom hoteli, v salóne, v administratívnych budovách, ale aj nemocnici či ambulancii môžete viacerými spôsobmi. Vyskúšať môžete vonné sviečky, ale aj éterické oleje, osviežovače vzduchu, difuzéri a osviežovače s mechanickým rozprašovačom. Širokú ponuku produktov na prevoňanie vašich priestorov nájdete na e-shope ROIN.sk. Nakupujte ešte dnes.